ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΕΚΣΚΑΦΗΣ

Η όδευση του υπό κατασκευή δικτύου οπτικών ινών αποτυπώνεται στις Οριζοντιογραφίες Όδευσης που έχει καταθέσει η πάροχος εταιρία, η οποία έχει δημοσιευτεί τόσο στον πίνακα ανακοινώσεων του Δημαρχείου Αγιάς (Ταχ. Δ/νση: Καλυψώς Αλεξούλη 27), όσο και στην ιστοσελίδα του Δήμου (www.dimosagias.gr), σύμφωνα με τα οριζόμενα στις παρ. 2 και 3 του άρθρου 8 της Κ.Υ.Α. 725/23/12 (ΦΕΚ 5, τεύχος Β΄/5-1-2012): «Διαδικασία χορήγησης Δικαιωμάτων Διέλευσης Δικτύων Ηλεκτρονικών Επικοινωνιών».

Όσοι πάροχοι επιθυμούν να προβούν σε εκσκαφή στην ίδια περιοχή καλούνται να υποβάλλουν σχετικές αιτήσεις στις Αρμόδιες Δημόσιες Αρχές, εντός αποκλειστικής προθεσμίας 15 ημερολογιακών ημερών.

Για την παροχή πληροφοριών - διευκρινίσεων μπορείτε να απευθυνθείτε στο Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Αγιάς (αρμόδιοι υπάλληλοι: Ντουλούλη Ε., Μπαρτζώκα Αθ., Ταχ. Διεύθυνση: Καλυψώς Αλεξούλη 27 - Αγιά Λάρισας - Τ.Κ.: 400 03, Τηλ. επικοινωνίας: 2494350113-114, Fax: 2494023783, E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ).

Αγιά, 13-02-2017

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ν. ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ