Τετάρτη, 11 Μάιος 2016 13:02

Πανελλήνιος Αρχιτεκτονικός Διαγωνισμός Ιδεών ενός σταδίου για «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ "ΟΙΚΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ" για διοικητική χρήση

Καταληκτική προθεσμία υποβολής των προτάσεων του Διαγωνισμού ορίζεται η 22/06/2016, ημέρα Τετάρτη και ώρα 14:30, σαράντα (40) ημέρες από την ημερομηνία δημοσίευσης.

Διαδικασία εγγραφής και υποβολής ερωτημάτων:

1.Η αίτηση συμμετοχής συμπληρώνεται και αποστέλλεται στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ή στο φαξ 2494023783
Μετά την εγγραφή θα αποστέλλεται από την Υπηρεσία μας, με e-mail ή με φαξ από την αρμόδια υπηρεσία σε όλους τους εγγραφέντες − εκπροσώπους πιστοποιητικό εγγραφής στον κατάλογο αυτό (άρθρο 8, παρ. 1 της με αρ. αρ. Πρωτ. Οικ. 28604/11 απόφασης του Υπουργού ΠΕ.Κ.Α.).

2. Οι ερωτήσεις θα αποστέλλονται στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

3. Οι ερωτήσεις και οι απαντήσεις θα αναρτώνται στην ιστοσελίδα του Δήμου http://www.dimosagias.gr

4. Πληροφορίες στoΤμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών: Μπαρτζώκα Α και Ντουλούλη Ε., τηλ.2494350113-114, Ε-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Για περισσότερα παρακαλούμε δείτε τα κάτω:

1. Περίληψη Προκήρυξης
  2. Αναλυτική Προκήρυξη
  3. Αίτηση συμμετοχής διαγωνισμού
  4. Αρχείο zip που περιλαμβάνει :
    (α)Υποβάθρα του υφιστάμενου κτιρίου (τοπογραφικό, κατόψεις, όψεις, ανόψεις τομές) σε μορφή *dwg
    (β)Τεύχος τεχνικών δεδομένων – Προτάσεις επανάχρησης
    (γ)Αρχείο με φωτογραφίες αποτύπωσης του κτιρίου.
  5. Απόφαση Δ.Σ. για τη συγκρότηση της Κριτικής Επιτροπής
  6. Απαντήσεις σε ερωτήματα διαγωνισμού