Τετάρτη, 04 Ιούλιος 2012 11:58

Εκδηλώσεις-Παραστάσεις Ιουλίου 2012 στο Δήμο Αγιάς

• Τρίτη 17 Ιουλίου Θέατρο τεχνών «Ο Ευρωπαίος καίγεται και το ευρώ χτενίζεται» στο Θέατρο της Θάλασσας στην Πλατανιά Βελίκας.
  • Τετάρτη 18 Ιουλίου Στάθη Ψάλτη «Αντώνιο πονάει το μνημόνιο στο Θέατρο της Θάλασσας στην Πλατανιά Βελίκας.
  • Παρασκευή 20 Ιουλίου Παιδικό θέατρο «Η πεντάμορφη και το τέρας» στο Θέατρο της Θάλασσας στην Πλατανιά Βελίκας.
  • Σάββατο 21 Ιουλίου «Μυρίζει μπαρούτι» Αστούρθοι στο Θέατρο της Θάλασσας στην Πλατανιά Βελίκας.
  • Τετάρτη 25 Ιουλίου Ο θρίαμβος του Καραγκιόζη στο Θέατρο της Θάλασσας στην Πλατανιά Βελίκας.
  • 27-29 Ιουλίου εκδηλώσεις « με θέα το Αιγαίο».
  • Τρίτη 31 Ιουλίου θέατρο Αιχμή «Πέρσες Αισχύλου» στο Θέατρο της Θάλασσας στην Πλατανιά Βελίκας.
  • Τρίτη 17 Ιουλίου Στάθη Ψάλτη «Αντώνιο πονάει το μνημόνιο» στο θέατρο Τεμπών.
  • Πέμπτη 19 Ιουλίου Θέατρο Τεχνών «Ο Ευρωπαίος καίγεται και το ευρώ χτενίζεται» στο θέατρο Τεμπών.
  • Σάββατο 21 Ιουλίου Μουσική Σχολή Δήμου Τεμπών στο θέατρο Τεμπών.
  • Κυριακή 29 Ιουλίου Θεσσαλικό θέατρο «Γιατρός με το στανιό» στο θέατρο Τεμπών.
  • 31 Ιουλίου Θεσσαλικό Θέατρο «Γιατρός με το στανιό» στο Πολιτιστικό κέντρο Χρυσαλλίδα.